Bizim hikayemiz

NewsPDR Academy hakkında bilgiler

5500
SERTİFİKALİ ÖĞRENCİLER
50
Sertifikalı Eğitmenler
1240
Kayıtlı Öğrenciler
115
Tamamlanan Dersler

NewsPDR ile gerçeklere hazır, mesleğine yakın ol

“Eğitim; doğuştan sahip olunanı keşfetme ve temellendirme yolculuğudur. Bu temel kendini gerçekleştirmenin ilk adımıdır.”

Osman Azad KAZAN

Biz Kimiz?

Bireylerin yaşamlarında ve kariyerlerinde istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan NewsPDR Academy, doğru eğitimi doğru kişiyle buluşturur. “Kaliteli eğitim, ömür boyu gelişim” ilkesi ile online eğitime farklı bir bakış açısı kazanmanızı sağlamayı hedeflemekteyiz. Uzman kadro ile hazırlanan, uluslararası eğitim standartları ile dopdolu eğitim içeriklerini birleştiren NewsPDR; verdiği bireysel ve kurumsal yüz yüze ve uzaktan eğitim danışmanlığı hizmetleri ile eğitimin, gelişimin, değişimin ve dönüşümün bir parçası olmaktan gurur duyar.

Bilgininin, bilimin ve sanatın, bireyin kendisine, çevresine ve geleceğe dair katkılarını önemseyen, hayat boyu öğrenme ve gelişme felsefesini benimseyen NewsPDR Academy sizlere bilginin ışığında yetkinliğinizi farkederek potansiyelinizi kullanabilme fırsatı veren eğitimler sunmayı hedeflemektedir.

Neler Yaparız?

Siz de NewsPDR Academy’den aldığınız eğitimlerle kendinize sevdiğiniz işi yapma fırsatı yaratabilir, işinizi geliştirebilir, farklı bakış açıları kazanabilir, başarı ve mutluluğunuzu sürekli kılabilirsiniz.

Gelişmiş ülkelerde teknolojide elde edilen gelişmeler sonucunda sınıf ortamında sunulan klasik eğitim önemini kaybetmiş, yerini eşit derecede ulaşılabilirlik sağlayan teknolojik öğrenme ve online eğitime bırakmıştır. NewsPDR Academy eğitime ulaşmak isteyen, bilmek isteyen, kariyerinde ve mesleki yaşamında farklılıkların öncüsü olan, öğrenme ve öğretme heyecanı duyan, kendisine ve çevresine fayda sağlayabileceğini düşünen bireyleri, yenilikçi ve nitelikli eğitimlere ulaştırma hedefiyle faaliyet göstermektedir.